Tým kadeřnictví

Martina Hejlová - kadeřnice

Kadeřnické práci se věnuji od roku 1995, kdy jsem dokončila kadeřnickou školu v Plzni. V průběhu kadeřnické praxe se věnuji dalšímu vzdělávání. Absolvovala jsem několik workshopů a seminářů se zaměřením hlavně na moderní střih a barvení vlasů.

V listopadu 2013 jsem absolvovala dvoudenní pracovní workshop v Londýně, kde jsem se školila a pracovala v prestižní kadeřnické akademii značky TIGI. Školení bylo zaměřeno na nejaktuálnější světové trendy střihu a barvy.

Poskytuji také vlasové poradenství a odborné konzultace ohledně kvality vlasů, doporučení střihů, úpravy vlasů, melírování a barvení ke konkrétnímu typu zákaznice. Cílem mojí práce je vytvořit individuální účes dle osobnosti a představ zákaznice, který bude snadno udržovatelný i v domácích podmínkách. K tomuto účelu Vám ráda pomohu s výběrem potřebné vlasové kosmetiky.

V roce 2012 jsem získala do pronájmu prostory v Purkyňově ulici, kde po dvou měsících usilovné práce a v podstatě kompletní rekonstrukci vzniklo kadeřnictví Lo tengo! Plzeň, můj první vlastní kadeřnický salon.
 

Ivana Chrastilová - kadeřnice

tel.: +420 723 643 044

 

Petra Šimůnková - kadeřnice

tel.: +420 603 107 283
 

Iveta Šťastná - modeláž nehtů

Nehtové modeláži se věnuji již několik let. Mým cílem je vytvořit takové nehty, které následují módní trendy a jsou Vaším módním doplňkem. Je nepřeberné množství tvaru nehtového lůžka, proto výsledný tvar gelové modeláže je vdždy přizpůsoben individuálně. Zabývám se i celkovou péčí o Vaše ruce. Nehcete, nebo nemůžete mít gelové nehty ? I pro Vás mám několik variant jak pečovat, regenerovat a hýčkat Vaše nehty a ruce


 

Gabriela Černá - vlasový stylista

tel.: +420 607 850 398

Odbornice na společenské výčesy.

 

Lo tengo! kadeřnictví Plzeň