Tým kadeřnictví

Martina Hejlová - kadeřnice

Kadeřnické práci se věnuji od roku 1995, kdy jsem dokončila kadeřnickou školu v Plzni. V průběhu kadeřnické praxe se věnuji dalšímu vzdělávání. Absolvovala jsem několik workshopů a seminářů se zaměřením hlavně na moderní střih a barvení vlasů.

V listopadu 2013 jsem absolvovala dvoudenní pracovní workshop v Londýně, kde jsem se školila a pracovala v prestižní kadeřnické akademii značky TIGI. Školení bylo zaměřeno na nejaktuálnější světové trendy střihu a barvy.

Poskytuji také vlasové poradenství a odborné konzultace ohledně kvality vlasů, doporučení střihů, úpravy vlasů, melírování a barvení ke konkrétnímu typu zákaznice. Cílem mojí práce je vytvořit individuální účes dle osobnosti a představ zákaznice, který bude snadno udržovatelný i v domácích podmínkách. K tomuto účelu Vám ráda pomohu s výběrem potřebné vlasové kosmetiky.

V roce 2012 jsem získala do pronájmu prostory v Purkyňově ulici, kde po dvou měsících usilovné práce a v podstatě kompletní rekonstrukci vzniklo kadeřnictví Lo tengo! Plzeň, můj první vlastní kadeřnický salon.
 

Lo tengo! kadeřnictví Plzeň